Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek

  • 153 m²

4-slaapkamer Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek Dubai appartementen hebben een eersteklas ligging op 5-minuten loopafstand tot Rise Dubai Creek Harbour en bieden plaats aan maximaal 7 gasten. Dit appartement van 153 m² biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een gedeelde keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het 4-badkamer appartement bevindt zich in de Dubai Creek wijk, op 7 km afstand van de Dubai Mall. Het KidZania ligt binnen 15 rijminuten verderop en de luchthaven Dubai International bevindt zich op 5 km afstand van Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartementen. Deze accommodatie is op 9 km afstand van Business Bay Metro treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek Dubai
Chic 2Bd In Dubai Creek Harbour With Infinity Pool
Mobiele prijsaanbieding

Chic 2Bd In Dubai Creek Harbour With Infinity Pool

104 m van de accommodatie
Palace Residence - Chic Two Bed With Creek View
Mobiele prijsaanbieding

Palace Residence - Chic Two Bed With Creek View

107 m van de accommodatie
Palace Residence, Dubai Creek Harbour - Mint Stay
Mobiele prijsaanbieding

Palace Residence, Dubai Creek Harbour - Mint Stay

8.8
Fantastisch 5 beoordelingen
108 m van de accommodatie
USD 458 USD 412
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerALK-CRE-LDUO2
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement te vinden?
      Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement is in de Dubai Creek wijk gesitueerd, op afstand van 7 km van de Dubai Mall.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement zijn onder andere het Dubai Dolphinarium, de Dubai Mall, het Zabeel Paleis.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement?
      Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Heeft Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement internetverbinding?
      Ja, Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement biedt wifi.
    • ❓
      Is er een keuken in Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement?
      Bij Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement vinden gasten een gedeelde keuken met koffie- en theefaciliteiten, glaswerk.
    • ❓
      Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 153 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement accommoderen?
      Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek appartement biedt accommodatie voor tot 7 gasten.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Blvd-Manhattan Vibes 4Br High Floor Creek Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten